Rosahumus – opinie z forum internetowego

Rosahumus w ostatnich latach zdobył popularność także wśród osób uprawiajacych działki i przydomowe ogródki. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii o Rosahumusie. Pochodzą one z forum ogrodniczego portalu PoradnikOgrodniczy.pl.

  • autor: Merghen» 2011-06-06, 18:25
Ponieważ już minęło trochę czasu od pierwszego zastosowania więc spróbuję opisać efekty widoczne na dzień dzisiejszy. Podlana brzoskwinia ma piękne soczystozielone liście, takich nie miała nigdy do tej pory, zawsze były jakieś takie wyblakłe, natomiast owoce pięknie przyrastają. Liście pomidorów posadzonych pod brzoskwinią i winogronem są wręcz tak ciemne, że aż czarne. Ciekawa jestem ich owocowania.
  • autor: Edytka » 2011-06-12, 15:17
Witam wszystkich
Rosahumus użyłam w formie oprysku doglebowego przed wysiewem nasion warzyw. Między innymi pod buraki, fasolę szparagową, marchewkę, ogórki, szczypior, koper, rzodkiewkę, sałatę i kalarepę.
I muszę stwierdzić, że rośliny w moim ogrodzie nigdy nie były tak piękne. Wszystkie warzywa bardzo szybko wzeszły. Po kilku dniach od wysiania zauważyłam już małe roślinki. Rosną bardzo szybko i co najważniejsze są bardzo ładne, zdrowe, dorodne i bez żadnej chemii
Sprawdziłam w internecie cenę Rosahumusu kosztuje on w granicach 17-20 zł. To naprawdę przystępna cena biorąc pod uwagę co potrafi zdziałać! Już teraz wiem na pewno, że następnym razem sama zaopatrzę się w ten nawóz.
Tak więc jak najbardziej wydaję pozytywną opinię na temat Rosahumusu i polecam wszystkim, którzy chcą mieć piękne rośliny w swoim ogrodzie. Nie tylko warzywa
Sama zamierzam go używać także pod rośliny ozdobne
  • autor: StaLesz » 2011-06-23, 07:01
Przybliż (wymiary rzeczywiste: 1600 x 1200)Obrazek

to zdjęcie oddaje właściwości nawozu Rosahumus.
Z lewej podlany Rosahumusem krzew róży jest 3 razy większy a jak kwitnie.

  • autor: M.Żukowski » 2012-03-19, 15:43
Witam,
Zacznę od ogrodu, wiec został podlany : “Trawnik”, cebule: Lili, Latrii, Liliowce byliny: Ciemiernik Zielony, oraz trawy ozdobne: Purpurowy Baron, Rosplenica japońska i Trawa Pampasowa. Efekty: najbardziej zaskoczyło mnie to że “trawnik” stał się gęsty i żywo-zielony. U innych roślin były widoczna poprawa stanu, zwiększony wzrost jaki i bardziej obfitsze kwitnienie. Bym prawie zapomniał o szklarni w której były pomidory Koktajlowe, efektem podlania takowego jednego “krzaczka” było to że rozrósł się na metr szerokości i ok 1.80m wysokości.
Czas na rośliny domowe, hmm tu mi ciężko powiedzieć zmiany są lekkie u niektórych było bardziej obfitsze kwitnienie a u niektórych szybszy wzrost.
Wiec przejdźmy do końcowej oceny “Rosahumus”:
1. Efekty 5/5
2. Dawkowanie 4/5
3. Poprawienie urodzajności gleby 4/5

Wiec jak najbardziej POLECAM “Rosahumus”